مدیریت پیمان ، مهندسی ساخت

مدیریت پیمان ، مهندسی ساخت

درود

برای نحوه و چگونگی اجرای یک پروژه راه های زیادی موجود است ، مثلا ادارات دولتی از طریق مناقصه یا به صورت استعلام قیمت ، کار را به شرکتی مطلوب واگذار می کنند .

در پروژه هایی که کارفرما دولتی نمی باشد می تواند برای اجرای یک پروژه ساختمانی ، نظیر آپارتمان ، ویلا ، مجتمع های تفریح و اقامتی و یا هر پروژه ای که کارفرما مد نظر دارد ، می تواند پروژه ی خود را به صورت پیمانکاری با مصالح ، پیمانکاری دستمزدی یا مدیریت پیمان یا هر نوعی که خودش صلاح می داند به شخص یا شرکت مورد نظر خود واگذار نماید .

در پیمانکاری با مصالح ، پیمانکار لیست قیمتی به صورت LOM مخفف List Of Material به معنی لیست مصالح مورد نیاز و LOS مخفف List Of Service به معنی لیست خدمات به کارفرما اعلام می کند بدین ترتیب نوع مصالح و احجام کار و حجم خدمات و دستمزدها را به کارفرما اعلام می کند

پیمانکاری دستمزدی یعنی پیمانکار صرفا وظیفه تامین نیروی کار و دریافت دستمزد بابت تامین نیروی کار را دریافت می کند و تهیه مصالح با ایشان نیست .

و اما پیمان مدیریت که از نامش پیداست ، پیمانکار ، مدیر فنی ، اجرایی ، اداری و .... کارفرما می شود و کارفرما با واگذار کردن پروژه به مدیر خود که می تواند حقیقی یا حقوقی باشد ، کل پروژه را در اختیار ایشان قرار می دهد و مدیر موظف است نهایت امانتداری و صلاح کارفرما را رعایت نماید و در قبال این مدیریت ، درصد یا مبلغی به عنوان حق الزحمه دریافت می دارد .

گروه عمران و معماری مثبت1 با داشتن رزومه ای خوب ، به لطف خدا و اعتماد کارفرماهای محترم می تواند برای انجام پروژه های جدید شما اعلام آمادگی نماید بدیهی است گروه ما با توجه به گرد هم آمدن مهندسین معماری و عمران و پیمانکاران جز و استادکارهای با تجربه بومی و غیر بومی ، قادر است هزینه های کارفرما را کاهش داده و طبیعتا ایشان کیفیت بهتری از پروژه را از ما دریافت خواهند نمود .

پیشنهاد می شود تعدادی از پروژه های ما را مشاهده کنید .

با سپاس

گروه عمران و معماری مثبت1

  تماس مستقیم

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.