طراحی و اجرای نما

طراحی و اجرای نما

درود

 مسئله طراحی نمای ساختمان یک از قسمت های مهم ساختمان از نظر زیبایی خودش و زیبا شدن شهر و همچنین اجرای اصولی و دقیق آن ضامن امنیت و جلوگیری از حوادث ناگوار می باشد به طوری که سالانه رقم قابل توجه ای برای جبران خسارات ناشی از رعایت نکردن این اصول از مالکین و سازنده ها اخذ می شود بنابراین طراحی و اجرای نما که به عنوان شخصیت ساختمان و امضای معنوی اثر مالک یا سازنده می باشد جز یکی از بخشهای ویژه و حائز اهمیت برای ساختمان سازهای حرفه ایست .

همانطور که می دانید چند سالی است که در شهر تهران کمیسیونی به نام کمیسیون نما تشکیل گردیده و این امر باعث ساماندهی مناسبی نسبت به وضعیت طراحی نما صورت پذیرفته به طوری گه اگر با همان سرعت ، کپی کردن طرحی موسوم به رومی (که متاسفانه همان طرح ها هم طرحی معیوب از سبک رومنس بود ) در تمام نماهای شهر اجرا می شد ، حال و هوای قدم زدن در شهر روم را برایمان تداعی می کرد و این موضوع برای کشوری که دارای سبک معماری منحصر به خودش می باشد بسیار تاسف بار است .

از این روی گروه معماری و عمران مثبت1 سعی دارد با ارائه طراحی های اصیل و سبک های منحصر به فرد ایرانی و اجرای اصولی و دقیق آن کمکی در حد توان خود در اعتلا و معرفی طرح اصیل ایرانی بنماید .

همچنین رویکرد و هدف این مجموعه ارائه پکیج خدمات نماسازی ، شامل ارائه طرح ها به صورت سه بعدی ، ارائه نقشه های اجرایی ، برآورد احجام ، برآورد هزینه ، تهیه مصالح ، تجهیز کارگاه و اجرای نمای طراحی شده بر طبق طرح مصوب و همچنین نوسازی و بازسازی نماهای ساختمانهای قدیمی می باشد .

با سپاس

گروه عمران و معماری مثبت1

(عکس مربوط به موزه بانک ملی می باشد)

 

     تماس مستقیم

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.