کمک به ناظرین ساختمان

کمک به ناظرین ساختمان

درود

مهندسین و همکاران عزیز

همان طور که می دانید متاسفانه آموزشهایی که مهندسین برای دریافت پروانه نظارت می بینند ، به هیچ عنوان کافی نیست و یک ناظر ساختمان با مسئولیت بسیار و متاسفانه دریافتی های بسیار اندک که نسبت به حجم مسئولیتها هیچ می باشد ، گاهی به دلایلی مختلف گرفتار مسایل حقوقی و خسارات گاها سنگین می گردد . گروه عمران و معماری مثبت1 بر خود وظیفه می داند که به صورت رایگان به مهندسینی که غالبا ابتدای کارشان هستند و نسبت به مراحل گزارش نویسی و محتویات حقوقی آن آگاهی لازم را ندارند کمک نماید ، تا این حلقه ی وحدت مهندسین را منسجم تر نمایند .

همچنین از مهندسین با تجربه تر که می توانند در این حلقه ی مهر مشارکت داشته باشند دعوت می شود با ما تماس حاصل فرمایند. کلیک کنید

پیشنهاد می شود مقاله نکات حقوقی نظارت را مطالعه بفرمایید .

با سپاس

گروه عمران و معماری مثبت1

 

     تماس مستقیم

 

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.