بازسازی و طراحی داخلی سه راه گلایل

بازسازی و طراحی داخلی  سه راه گلایل

سلام

ساختمان های قدیمی همیشه چالش های دوست داشتنی هستند برای زیباتر شدن ، هر گاه به عکسهای قبل و بعد از بازسازی پروژه ها نگاه می کنیم احساس آرامش خاصی پیدا میکیم که بار دیگر توانستیم روح تازه ای به محل زندگی کارفرمای جدید بدهیم .

ساختمان سه راه گلایل برای کارفرمایی بود که بحث اقتصادی پروژه حایز اهمیت بود و به لطف خدا و دوستان عزیز توانستیم مصالح و متریال با کیفیت خوب را به قیمتی بسیار عالی تهیه نماییم و پروژه ایشان را با صرفه اقتصادی عالی به اتمام برسانیم ، در این ساختمان ، تعویض کامل کابینت ، اصلاح تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ، نصب پارکت لمینیت ، تعویض کامل سرویس بهداشتی ، نقاشی و رفع کامل رطوبت دیوارها انجام گرفت تا سرانجام بهره برداری از ساختمان جدید انجام پذیرد . 

گروه عمران و معماری مثبت یک با گروهی آماده و متخصص بومی و غیر بومی ، آمادگی کامل برای انجام پروژه های بازسازی و نوسازی شما عزیزان دارد .

برای مطالعه خدمات ما مطالعه کنید.

پیشنهاد میشود مقالات ما و پروژه های ما را دیدن فرمایید و همچنین با دیدن ژورنال تصاویر با سلیقه معمارهای گروه مثبت یک آشنا شوید .

ارتباط مستقیم    

قبل از بازسازی

قبل از بازسازی سرویسها 

بعد از بازسازی

بعد از بازسازی سرویس ها

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.